Kolin – 25.05.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Holcman Pavelmladší žáci-35 kg
1. místo Žilková Kristýna starší žákyně-36 kg
4. místo Augustinová Veronika mladší žákyně-63 kg

Zeltweg (AUT) – 12.05.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Zacha Viktormuži-60 kg
3. místo Smejkal Štěpánmuži-60 kg

Zeltweg (AUT) – 11.05.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2. místo Žilková Kristýna starší žákyně-32 kg
2. místo Petřik Danieldorostenci-42 kg
5. místo Augustinová Veronika starší žákyně57 kg
8. místo Žilka Marekmláďata-30 kg
účastHolcman Marekmladší žáci-34 kg

VC Blanska – 27.04.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Žilka Marekmláďata29 kg
1. místo Holcman Pavelmladší žáci-35 kg
2. místo Žilková Kristýna starší žákyně-36 kg

ČP Jablonec nad Nisou – 21.04.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2. místo Žilková Kristýna starší žákyně-36 kg
3. místo Holcman Pavelmladší žáci-35 kg

VC Jablonec nad Nisou – 20.04.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
5. místo Petřik Danieldorostenci-42 kg

VC ZDEŇKA LUDVÍKA PROSTĚJOV – 14.04.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
účastHolcman Pavelmladší žáci-35 kg
účastPetřik Danieldorostenci-46 kg

VC Zdeňka Ludvíka Prostějov – 13.04.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2. místo Žilková Kristýnastarší žákyně-36 kg
účastAugustinová Veronika starší žákyně-63 kg

Velká Bíteš – 13.04.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Žilka Marekmláďata29 kg
2. místo Kočí Vojtěch mláďata28 kg
2. místo Holcman Pavelmladší žáci-35 kg
účastKroupa Jiřímladší žáci-42 kg

VC Dačice – 06.04.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Žilka Marekmláďata30 kg
1. místo Kočí Vojtěch mláďata28 kg
1. místo Holcman Pavelmladší žáci-35 kg
1. místo Žilková Kristýna starší žákyně-33 kg
1. místo Augustinová Veronika starší žákyně-63 kg

Nový Bydžov – 23.03.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Holcman Pavelmladší žáci-35 kg
1. místo Žilková Kristýna starší žákyně-33 kg
2. místo Augustinová Veronika starší žákyně-63 kg
3. místo Petřik Danieldorostenci-46 kg

ČP Ostrava – 16.03.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3. místo Žilková Kristýna mladší žákyně-33 kg
účastLahoda Janjunioři-90 kg

Žďár nad Sázavou – 09.03.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Žilka Marekmláďata29 kg
1. místo Žilková Kristýna starší žákyně-36 kg
2. místo Augustinová Veronika starší žákyně-63 kg
3. místo Kočí Vojtěch mláďata-27 kg
3. místo Holcman Pavelmladší žáci-35 kg

VC Hradec Králové – 02.03.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Žilková Kristýna starší žákyně-36 kg
2. místo Augustinová Veronika starší žákyně-63 kg
2. místo Petřík Danieldorostenci-42 kg
3. místo Kopecký Jakubjunioři-66 kg
4. místo Lahoda Janjunioři-90 kg
účastHolcman Pavelmladší žáci-35 kg
účastPeřina Milandorostenci-66 kg

Vídeň (AUT) – 24.02.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3. místo Lahoda Jandorostenci-90 kg
5. místo Augustinová Veronikastarší žákyně-63 kg
7. místo Kopecký Jakubdorostenci-66 kg
účastPetřík Danielmladší dorostenci-42 kg
účastŽilková Krystinastarší žákyně-36 kg

Kaplice – 10.02.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Žilka Marekmláďata29 kg
1. místo Žilková Kristýna starší žákyně-33 kg

VC České Třebové – 21.01.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2. místo Žilková Kristýna starší žákyně-33 kg
2. místo Lahoda Janjunioři-90 kg

Sokol Jihlava – 06.01.2024

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1. místo Žilka Marekmláďata29 kg
1. místo Žilková Kristýna starší žákyně-33 kg
2. místo Kočí Vojtěch mláďata28 kg
2. místo Augustinová Veronika starší žákyně-63 kg
3. místo Holcman Pavelmladší žáci-32 kg