Kaplice

3.12.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoAugustinová Veronikamláďata?? kg
2.místoHolcman Pavelmláďata?? kg
3.místoŽilka Marekmláďata24 kg

Karviná

19.11.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoZacha Danielmladší žáci55 kg

Olomouc

17.11.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoHolcman Pavelmláďata29 kg
1.místoPodnecký Lubošmladší žáci54 kg
2.místoŽilka Marekmláďata24 kg
2.místoOpálka Teodormláďata?? kg
2.místoKočí Vojtěchmláďata?? kg
5.místoRychlý Adammladší žáci43 kg

Nepomuk

6.11.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPetřík Danielmladší žáci38 kg
2.místoŽilka Marekmláďata24 kg
2.místoHolcman Pavelmláďata29 kg

MČR Dorost – Brno

5.11.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoZacha Viktordorostenci55 kg
3.místoSmejkal Štěpándorostenci50 kg

Polná

15.10.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoAugustinová Veronikamláďata57 kg
3.místoHolcman Pavelmláďata30 kg
3.místoPetřík Danielml. žáci38 kg
3.místoŽilka Marekmláďata24 kg
4.místoKočí Vojtěchmláďata27 kg
4.místoOpálka Teodormláďata24 kg
účastLán Matějml. žák42 kg
účastPodnecký Lubošml. žák55 kg
účastRychlý Adamml. žák42 kg
účastZacha Danielml. žák55 kg

Tábor

8.10.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPetřík Danielml. žáci38 kg
1.místoKopecký Jakubst. žák60 kg
1.místoSkryja Adamst. žák77 kg
4.místoPeřina Milanst. žáci60 kg
4.místoPodnecký Lubošml. žáci55 kg

Jablonec

2.10.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoAugustinová Veronikamláďata60 kg
3.místoKopecký Jakubst. žák60 kg
3.místoHolcman Pavelmláďata30 kg
3.místoPetřík Danielmláďata25 kg
5.místoPeřina Milanst. žák60 kg
9.místoZacha Danielml. žák55 kg
11. místoRychlý Adamml. žák42 kg

Olomouc – Prostějov

24.9.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoAugustinová Veronikamláďata60 kg
3.místoZacha Danielml. žák55 kg
3.místoŽilka Marekmláďata26 kg
4.místoOpálka Teodormláďata25 kg
7.místoPetřík Danielmláďata25 kg
7.místoHolcman Pavelmláďata30 kg
účastKopecký Jakubst. žák60 kg
účastPeřina Milanst. žák60 kg

Říčany

17.9.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3.místoAugustinová Veronikamláďata60 kg
3.místoHolcman Pavelmláďata30 kg

Mizuno CUP – Brno

10.9.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoZacha Viktordorostenci60 kg
3.místoSmejkal Štěpándorostenci50 kg
11.místoKopecký Jakubst. žáci60 kg

Olomouc

26-28.6.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3.místoSmejkalová Annast. žákyně44 kg
9.místoKopecký Jakubst. žák60 kg
13.místoRychlá Nikolast. žákyně44 kg

Michalovce

24-26.6.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
?Augustinová Veronikamláďata57 kg
?Holcman Pavelmláďata27 kg
?Podnecký Lubošmláďata55 kg
?Smejkal Štěpándorostenci46 kg

Nový Bydžov

5.6.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
3.místoAugustinová Veronikamláďata57 kg

Split (CRO)

28.5.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoPetřík Danielml. žák34 kg
4.místoPodnecký Lubošmláďata55 kg
4.místoRychlá Nikolast. žákyně44 kg
5.místoRychlý Adammláďata42 kg
5.místoPeřina Milanst. žák55 kg
5.místoKopecký Jakubst. žák55 kg

Jihlava

28.5.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoAugustinová Veronikamláďata57 kg
3.místoDoupovec Filipst. žák60 kg
4.místoHolcman Pavelmláďata27 kg
5.místoLahodová Annamláďata34 kg

Kroměříž

21.5.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoAugustinová Veronikamláďata57 kg
5.místoPodnecký Lubošmláďata55 kg
5.místoHolcman Pavelmláďata27 kg
9.místoRychlý Adammláďata42 kg

Zeltweg

14.5.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPetřík Danielml. žák34 kg
2.místoSmejkalová Annast. žákyně44 kg
5.místoRychlá Nikolast. žákyně44 kg
7.místoKopecký Jakubst. žák55 kg

Prostějov

23-24.4.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoSmejkalová Annast. žákyně44 kg
2.místoRychlá Nikolast. žákyně44 kg
2.místoPodnecký Lubošml. žáci55 kg
3.místoAugustinová Veronikamláďata57 kg
3.místoKopecký Jakubst. žáci55 kg
5.místoHolcman Pavelmláďata27 kg
7.místoPeřina Milanst. žáci55 kg
7.místoDoupovec Filipst. žáci60 kg
9.místoRychlý Adamml. žáci42 kg

Velká Bíteš

9.4.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoCejnková Terezaml. žákyně50 kg
1.místoPetřík Danml. žáci34 kg
2.místoAugustinová Veronikamláďata60 kg
3.místoHolcman Pavelmláďata27 kg
3.místoLahodová Annamláďata34 kg
3.místoPodnecký Lubošml. žáci34 kg
3.místoRychlý Adammláďata42 kg
4.místoTlačbaba Šimonmláďata34 kg

Dačice

2.4.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoPetřík Danml. žáci34 kg
2.místoAugustinová Veronikamláďata60 kg
3.místoHolcman Pavelmláďata27 kg
3.místoLahodová Annamláďata34 kg
4.místoRychlý Adammláďata42 kg

Pezinok (SVK)

26.3.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoAugustinová Veronikamláďata57 kg
5.místoPetřík Danml. žáci34 kg
5.místoKopecký Jakubst. žáci55 kg
11.místoPeřina Milanst. žáci34 kg

Ostrava

19.3.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoKopecký Jakubstarší žáci55 kg
9.místoPetřík Danmláďata34 kg

Uherský Brod

26.2.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoAugustinová Veronikamláďata60 kg
3.místoŠabata Lukášml.žáci34 kg
3.místoHolcman Pavelmláďata27 kg

Opava

19.2.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoAugustinová Veronikamláďata60 kg
2.místoKopecký Jakubstarší žáci55 kg
2.místoRychlá Nikolastarší žákyně44 kg
7.místoPetřík Danmláďata34 kg
7.místoPeřina Milanstarší žáci55 kg
10.místoCejnková Terezamladší žákyně52 kg
10.místoDoupovec Filipmladší žáci60 kg
17.místoRychlý Adammláďata42 kg

Kaplice

12.2.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoSmejkal Štěpándorostenci46 kg
5.místoPacal Lukášdorostenci81 kg

Olomouc

23.1.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoSmejkal Štěpándorostenci46 kg
3.místoZacha Viktordorostenci55 kg

Česká Třebová

23.1.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
2.místoPetřík Danielml. žáci34 kg

Česká Třebová

22.1.2022

UmístěníJménoKategorieHmotnost
1.místoKopecký Jakubst. žáci55 kg